Demo Day

با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت پذیرفته به‌منظور امکان ارائه حضوری ۲۴ طرح برگزیده مرحله اول(داوری و انتخاب ۸ طرح نهایی از میان آن‌ها)، روز یکشنبه، ۷ مهرماه ۱۳۹۸(در دو نوبت صبح و عصر) به‌عنوان روز Demo Day در نظر گرفته شده است.

نشانی محل برگزاری Demo Day: تهران، بزرگراه شهید چمران، خیابان یمن، باغ کشاورزی، سالن دانش

 

 

* طرح‌ها می‌بایست طبق چهارچوب و قالب پاورپوینت زیر تکمیل و در روز مقرر ارائه گردد.*

در صورت ارائه طرح خارج از چهارچوب پاورپوینت مشخص گردیده، فرصت ارائه طرح از ایده‌پرداز سلب گردیده و امکان ارائه مجدد نخواهد داشت.

 

کنداکتور برنامه و زمان‌بندی حضور ایده پردازان در روز Demo Day:

کنداکتور برنامه و زمان‌بندی حضور ایده پردازان در ۲ نوبت صبح و بعدازظهر طبق برنامه زیر است.

گروه اول

کنداکتور برنامه - گروه اول(یکشنبه، ۷ مهرماه ۱۳۹۸ - ساعت ۸:۳۰ تا ۱۲:۰۰)
از ساعت ۸:۳۰ تا ۸:۴۵
از ساعت ۸:۴۵ تا ۱۰:۱۵از ساعت ۱۰:۱۵ تا ۱۰:۳۰
از ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۲:۰۰
ارائه توضیحات روند اجرایی
و پذیرش ایده پردازان
ارائه تفصیلی و داوری ۶ طرح
(گروه اول)
Breakارائه تفصیلی و داوری ۶ طرح
(گروه اول)
گروه اول - یکشنبه، ۷ مهرماه ۱۳۹۸ - ساعت ۸:۳۰ تا ۱۲:۰۰
ردیفنام و نام خانوادگیعنوان طرح
۱علی اکبرزادهفراوری کینوا
۲محمد حسینی‌بهلولیاپلیکیشن بازار روز کشاورزی
۳ احسان حکمتیساخت قاب و شان گردشی در کندوی مکانیزه زنبور عسل
۴صابر خسکانانسیستم  مداربسته پرورش ماهی(شرکت آکام نگاران باروس)
۵رسول رجبی‌فردتولید پودر آب پنیر با پروتئین بالا(بالا تر از ۶۵ درصد)
۶محمدمهدی رزازانسازه‌های خانگی  سیستم کشت همزمان آبزی و گیاه
۷محمدحسین سبحانیسامانه یکپارچه مدیریت خدمات آنلاین کشاورزی(سیم خاک، به معنی ارزش برآمده از دل خاک)
۸کیوان سلطانآکواپونیک ایرانی
۹مهدی صادقی‌پورمرویدر گلخانه COتنظیم‌کننده خودکار 2
۱۰آرمان صفائیانتولید و بسته‌بندی فرآورده‌های پیاز
۱۱حسن عربساخت دستگاه مکانيزه و هوشمند گرده‌افشانی باغات پسته
۱۲حجت قربانی‌واقعیمینی تانسیومتر خاک هوشمند ایرانی

گروه دوم

کنداکتور برنامه - گروه دوم(یکشنبه، ۷ مهرماه ۱۳۹۸ - ساعت ۱۳:۳۰ تا ۱۷:۰۰)
از ساعت ۱۳:۳۰ تا ۱۳:۴۵از ساعت ۱۳:۴۵ تا ۱۵۵از ساعت ۱۵۵ تا ۱۵:۳۰از ساعت ۱۵:۳۰ تا ۱۷:۰۰
ارائه توضیحات روند اجرایی
و پذیرش ایده پردازان
ارائه تفصیلی و داوری ۶ طرح
(گروه دوم)
Breakارائه تفصیلی و داوری ۶ طرح
(گروه دوم)
گروه دوم - یکشنبه، ۷ مهرماه ۱۳۹۸ - ساعت ۱۳:۳۰ تا ۱۷:۰۰
ردیفنام و نام خانوادگیعنوان طرح
۱۳علی فدویدانه‌کن انار
۱۴حسن کرمیآفت‌گریز ارگانیک حاوی نانوذرات
۱۵نوید لعلی‌دیزجیربات وارونه کردن نخود در فرآیند تولید لپه
۱۶افسانه محمدپورفردکاهش ضایعات محصولات باغی پس از برداشت
۱۷حسام‌الدین مظاهریطراحی و ساخت ایستگاه‌های فیلتراسیون آبیاری تحت فشار با مواد پلی اتیلن
۱۸عبدالله موموندیسامانه ارتباطی مدیریت دانش و اطلاعات کشاورزی
۱۹فرزانه مهرابیتولید رنگدانه طبیعی بر پایه ریز‌جلبک‌ها جهت مصارف آبزیان و طیور
۲۰جواد نادری سقین‌سرادستگاه برداشت محصولات بوته‌ای(نظیر نخود و عدس) با مکانیسم نوار نقاله و شفت چرخان
۲۱محسن نجفیقامه فشاری آب با اورینگ چرخان
۲۲جواد نعمتیطراحی و ساخت ماشین ردیفی گل زعفران
۲۳حجت نورمحمدیتشخیص بیماری‌های محصولات کشاورزی با استفاده از هوش مصنوعی و ارائه خدمات هوشمند به کشاورزان
۲۴فاطمه یوسفپورفتح آبادیکشت عمودی گیاهان به روش هیدروپونیک در اتاقک‌های هوشمند